Klocki Plus Plus Mini - Kreatywna zabawa dla małych i dużych
Chyba każde dziecko uwielbia klocki. U nas w domu jest ich pod dostatkiem.
Klocki to jedyne zabawki oprócz Hotwhellsów, których nie wyrzucamy podczas "sezonowych porządków" szuflad dzieci i też nie wydajemy. 


Moje dzieci uwielbiają klocki pod każdą postacią. To co potrafią z nich zbudować zaskakuje mnie i zadziwia. Ile w tych małych rączkach precyzji? A jak działa wyobraźnia przestrzenna w tej małej główce? To imponujące!


Niedawno moje dzieci dostały w prezencie klocki Plus Plus. Ola otrzymała zestaw Mini Pastel 170 Zwierzęta, a Krzyś Mini Basic 170 Wyścigówka. Oba zestawy różnią się kolorami.
Te dla dziewczynki są piękne, pastelowe, przyjemne dla oka. Może ona z nich zbudować nie tylko zwierzątka, ale domki dla lalek, mebelki czy biżuterię dla siebie.


Klocki z serii Wyścigówka posiadają elementy w kolorach szarym, czarnym, białym, czerwonym i żółtym. Są to kolory idealne do budowy przedmiotów dla chłopców.

Moje dzieci mieszają również te klocki i bawią się nimi wspólnie.


Klocki Mini posiadają precyzyjnie wycięte elementy, które idealnie do siebie pasują. Można z nich tworzyć płaskie oraz przestrzenne konstrukcje.
Dzięki zabawie tymi klockami dzieci rozwijają wyobraźnię. Dzieci pokazują swoją kreatywność, a dzięki łączeniu elementów rozwijają zdolności manualne. 
Klocki Plus Plus produkowane są w duńskiej fabryce. Nie posiadają ftalanów i PVC, spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.


Tymi klockami mogą się bawić dzieci powyżej 3 roku życia do 12 lat. Jednak ja myślę, że nastolatek i dorosły się nimi zainteresuje.
Młodsze dzieciaczki poniżej 3 roku życia w ofercie Plus Plus dostaną klocki Midi, to większe rozmiary, których maluszek nie połknie.


Moje dzieci uwielbiają te klocki, które szczerze polecam!
Na czas #zostańwdomu są idealne :)
1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawy produkt. Kolorowy co dzieciaki lubią, no i można zaszaleć z kreatywnością.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger