Klocki Plus Plus Mini - Kreatywna zabawa dla małych i dużych
Chyba każde dziecko uwielbia klocki. U nas w domu jest ich pod dostatkiem.
Klocki to jedyne zabawki oprócz Hotwhellsów, których nie wyrzucamy podczas "sezonowych porządków" szuflad dzieci i też nie wydajemy. 


Moje dzieci uwielbiają klocki pod każdą postacią. To co potrafią z nich zbudować zaskakuje mnie i zadziwia. Ile w tych małych rączkach precyzji? A jak działa wyobraźnia przestrzenna w tej małej główce? To imponujące!


Niedawno moje dzieci dostały w prezencie klocki Plus Plus. Ola otrzymała zestaw Mini Pastel 170 Zwierzęta, a Krzyś Mini Basic 170 Wyścigówka. Oba zestawy różnią się kolorami.
Te dla dziewczynki są piękne, pastelowe, przyjemne dla oka. Może ona z nich zbudować nie tylko zwierzątka, ale domki dla lalek, mebelki czy biżuterię dla siebie.


Klocki z serii Wyścigówka posiadają elementy w kolorach szarym, czarnym, białym, czerwonym i żółtym. Są to kolory idealne do budowy przedmiotów dla chłopców.

Moje dzieci mieszają również te klocki i bawią się nimi wspólnie.


Klocki Mini posiadają precyzyjnie wycięte elementy, które idealnie do siebie pasują. Można z nich tworzyć płaskie oraz przestrzenne konstrukcje.
Dzięki zabawie tymi klockami dzieci rozwijają wyobraźnię. Dzieci pokazują swoją kreatywność, a dzięki łączeniu elementów rozwijają zdolności manualne. 
Klocki Plus Plus produkowane są w duńskiej fabryce. Nie posiadają ftalanów i PVC, spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.


Tymi klockami mogą się bawić dzieci powyżej 3 roku życia do 12 lat. Jednak ja myślę, że nastolatek i dorosły się nimi zainteresuje.
Młodsze dzieciaczki poniżej 3 roku życia w ofercie Plus Plus dostaną klocki Midi, to większe rozmiary, których maluszek nie połknie.


Moje dzieci uwielbiają te klocki, które szczerze polecam!
Na czas #zostańwdomu są idealne :)
3 komentarze:

 1. Bardzo ciekawy produkt. Kolorowy co dzieciaki lubią, no i można zaszaleć z kreatywnością.

  OdpowiedzUsuń
 2. Te klocki są genialne, czyżby rosła nowa konkurencja dla ulubionych „Legosów” mojego szkraba? :) Przyznam, że bardzo mi się spodobały i wiem już co młody dostanie na urodziny. Zgadzam się z tym, że klocki to jedna z niewielu zabawek, która zdaje próbę czasu. Większość kurzy się w kącie i albo oddajemy znajomym, albo sprzedajemy lokalnie za symboliczną kwotę, aby inne dzieciaki też miały z nich odrobinę radości. Tutaj jest jeszcze taki plus, ze najmłodsi mogą rozwinąć kreatywność. Nie mają podane „na tacy”, a muszą popracować główką, aby samemu wyczarować różnego rodzaju cuda.

  PS. Zwierzaczki wyszły wam uroczo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny wpis. U nas najlepiej sprawdzają się zabawki związane z ruchem. Przede wszystkim chwalimy sobie motorki na akumulator dla dzieci. Moje dwa maluchy uwielbiają bawić się swoim, a my z mężem doceniamy jakość wykonania.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger