Rexona, Antyperspiranty Active Protection + Invisible - Wersja dla kobiet i dla mężczyzn

Kochani już jesteśmy jedną nogą w lecie! Wakacje za kilka dni więc niektórzy przygotowują swoje walizki na wakacyjne wyjazdy.
Co ze sobą zabieracie? Ubrania, buty, letnie sukienki, stroje kąpielowe oraz kosmetyki. 

Ja zawsze mam dylemat jaki kosmetyk ze sobą zabrać? Czy Wy tez?
Lubię brać zapachowe żele pod prysznic bo później dany zapach kojarzy mi się z danymi chwilami, miejscami. Lubię po kilku miesiącach do niego wracać. Wtedy do mnie powracają konkretne wspomnienia i sytuacje, w których uczestniczyłam.
Podstawowym kosmetykiem jaki biorę ze sobą na wakacje to żel, szampon i antyperspirant. Są to produkty, które używam nałogowo przez cały rok, nie tylko w wakacje.
Lubię ładnie i świeżo pachnieć dlatego stawiam na zapach dezodorantu, a nie potu.
Dezodorant powinien nie tylko świeżo i ładnie pachnieć, ale chronić ubranie przed żółtymi plamami i nie powinien brudzić ubrania.
Takie też są nowe antyperspiranty Rexona. 

 
Antyperspiranty Rexona to produkty wysokiej jakości i jedne z najskuteczniejszych na rynku. Zapewniają antybakteryjną ochronę, chronią przed potem i przykrym zapachem oraz chronią nasze ubrania przed plamami i żółknięciem.
Dla mnie to bardzo ważna kwestia gdyż bardzo lubię nosić białe ubrania. Dawniej wszystkie moje bluzki po kilku razach nadawały się jedynie do wyrzucenia. Żółte, twarde plamy pod pachami psuły wygląd bluzki i materiał. Wyglądały nieestetycznie i wręcz obleśnie. Wstyd było je zakładać i pokazywać się między ludźmi. Teraz od momentu gdy razem z mężem używamy antyperspirantów Rexona nie mamy problemu z przykrym zapachem oraz z paskudnie wyglądającymi plamami.


Skuteczność, ładny świeży zapach, ochrona ubrań przed żółknięciem i plamami, antybakteryjna ochrona to zdecydowanie mocne cechy antyperspirantów Rexona.

Czy Wy również stawiacie na takie cechy wybierając antyperspiranty na wakacje i nie tylko?


4 komentarze:

  1. ja i mój chłopak bardzo lubimy te antyperspiranty, super się u nas spisują.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja jestem fanką tych sprejów :)

    www.natalia-i-jej-świat.pl

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger