Mollon PRO - Lakiery hybrydowe z kolekcji JUNGLE BY NIGHT - Kolor 147 Sterlizia i 152 Monstera
Cześć!
Dziś napiszę Wam co nieco o hybrydach marki MollonPRO, które już od długiego czasu testuję i zdążyłam wyrobić sobie o nich solidną opinię.

Jakiś czas temu otrzymałam nową kolekcję lakierów hybrydowych MollonPRO o pięknej nazwie JUNGLE BY NIGHT.
Jest to letnia kolekcja lakierów hybrydowych tej marki, która składa się z 6 kolorów.
Poszczególne kolory to 147 Sterlitzia, 148 Protea, 149 Pavonia, 150 Aquilegia, 151 Passiflora i 152 Monstera.

Chętnie zrobię dla Was przegląd wszystkich kolorów. Jednak dziś zacznę od prostej stylizacji dwoma kolorami z tej kolekcji a mianowicie 147 Sterlitzia i 152 Monstera (zielony).147 Sterlitzia to kolor przepiękny i idealny na lato. Zdjęcia nie oddają jego barwy i wychodzi przekłamany. W rzeczywistości jest wyrazisty łososiowo-brzoskwiniowy. Cudowny. Zakochałam się w nim od pierwszego zobaczenia. Nakłada się dobrze, jednak do całkowitego krycia potrzeba dwóch, a czasem nawet trzech warstw. Dobrze się poziomuje więc nie nadlejemy go zbyt dużo w jednym miejscu. Pięknie się zaprezentuje na opalonych dłoniach. 

152 Monstera to przepiękna, głęboka zieleń. Jak nie lubię ciemnych kolorów na paznokciach tak ten pokochałam. Cudowny, wyrazisty, pięknie pokrywa płytkę. Dobrze się nakłada i świetnie się prezentuje na dłoniach. Dodaję całej stylizacji głębi i elegancji.


Lakiery hybrydowe MollonPRO to najlepsze jakościowo lakiery hybrydowe jakie do tej pory miałam przyjemność stosować.
Nakładają się bardzo dobrze pokrywając płytkę równomiernie. Ich idealna konsystencja podczas nakładania nie spływa na skórki czy skórę okalającą paznokieć. Trzyma się pomalowanej powierzchni. Koniecznie trzeba użyć dwóch warstw koloru bo jedna nie wystarcza i mimo zapewnień producenta, który pisze że w lampach LED trzeba utwardzić je 60 sekund należy utwardzić każdą z warstw po 120 sekund. Jak utwardziłam je przez 60 sekund to miałam wrażenie, że są miękkie. Dopiero przedłużenie czasu w lampie dało mi pewność, że lakier jest dobrze utwardzony co też wpłynęło na jego żywotność.
Zdumiewająca jest trwałość tych lakierów. Trzymałam je przez 10 dni i były w stanie nie naruszonym. Gdyby nie duży odrost z pewnością przeżyłyby jeszcze kilka dni.
Żadnych pęknięć na płytce, zmywania lakieru przy wolnym brzegu czy odprysków. Lśniąca nawierzchnia i idealny kolor. Bez urazów i zarysowań. Jestem zaskoczona trwałością i jakością!!!!
Najlepsze jakie znam!


Lakiery mimo swojej fantastycznej trwałości ściąga się bardzo dobrze i szybko przy pomocy zmywacza do hybryd. Podczas rozpuszczania odchodzą same od płytki i nie zniszczymy jej pomagając lakierowi zejść z płytki całkowicie.
Płytka pozostaje nie naruszona.

Te lakiery pozwoliły mi na zapuszczenie mega długich paznokci z tego względu, że fantastycznie zabezpieczają płytkę przed urazami tworząc na niej mega mocną warstwę ochronną.

Producent zapewnia, że lakiery z kolekcji JUNGLE BY NIGHT w składzie zawierają ekstrakt z żywicy i drzewa pistacjowego, które to wzmacniają płytkę i pogrubiają ją.
Lakiery hybrydowe tej marki nie zawierają formaldehydu, toulenu i DBP.


Lakiery można kupić w sklepie internetowym MollonPRO
Cena jednej buteleczki to 55 zł za 12 ml.

8 komentarzy:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger