BIELENDA CC MAGIC NAILS 10w1 Odżywki do paznokci

Postanowiłam dać odpocząć moim paznokciom od malowania. Zaczęły się trochę rozdawająć i pękać. Już dawno nie serwowałam im kuracji "odżywiającej" w postaci odżywek do paznokci.
Mój wybór padł na Multifunkcyjne odżywki - serum do paznokci. Wybrałam markę BIELENDA ponieważ jest mi bardzo bliska. Wiele produktów tej marki na stałe gości u mnie w domu. A gdy zobaczyłam że BIELENDA wprowadziła do swojej oferty również preparaty do paznokci nie wahałam się. Postanowiłam je wypróbować.
Jedną odżwykę otrzymałam na spotkaniu blogerek, drugą kupiłam gdyż jest z dodatkiem perły i pozostawia paznokcie w stanie idealnym.

Na stronie BIELENDA piszą:

Multifunkcyjne odżywki-serum do paznokci ekstremalnie poprawiają  wygląd i kondycję paznokci na 10 sposobów.
Brak zawartości FORMALDEHYDU w bezpieczny sposób regeneruje i wzmacnia płytkę paznokciową, sprawiają, że staje się ona odporniejsza na uszkodzenia, bardziej wytrzymała i gładsza.
Formuła CC Correction & Care dba o paznokcie, dzięki czemu przy systematycznym stosowaniu odzyskują one ładny zdrowy koloryt, estetyczny wygląd i są chronione przed rozdwajaniem, pękaniem i łamliwością.
Delikatne odcienie odżywek nadają paznokciom pięknego lśniącego efektu naturalnego różu. Odżywki długo utrzymują się na płytce paznokciowej.
W skład linii wchodzą:
 1. CC MAGIC NAILS REPAIR EXTREME 10w1 Multifunkcyjna REGENERUJĄCA odżywka – serum do paznokci Z WITAMINAMI 11 ml
 2. CC MAGIC NAILS  POWER EXTREME 10w1 Multifunkcyjna WZMACNIAJĄCA odżywka – serum do paznokci Z PERŁĄ 11 ml
 3. CC MAGIC NAILS  DIAMOND EXTREME 10w1 Multifunkcyjna UTWARDZAJĄCA odżywka – serum do paznokci Z DIAMENTEM 11 ml
 ***
Posiadam dwie odżywki-serum do paznokci z BIELENDY. Jedna to ta z diamentem, która po nałożeniu na paznokcie pozostawia je w takim stanie jakbym pomalowała je lakiero-żelem (takie mam wrażenie). Natomiast druga odżywka-serum z perłą pozostawia na paznokciu lekką perłową poświatę.  Dzięki niej paznokcie pozostają jakby muśnięte perłą, lekko błyszczą, delikatnie migoczą. Są wybielone i mają ładny połysk. Bardzo lubię stosować tę perłową odżywkę. Dzięki niej moje paznokcie wyglądają naprawdę dobrze.
Stosuję te odżywki już od dłuższego czasu. Paznokcie rosną zdrowe, długie, i mam wrażenie że rosną szybciej niż do tej pory. Po pomalowaniu płytka jest idealnie gładka, wyrównana, nie znać na niej bruzd, uszkodzeń i niedoskonalości. Jednak jak zmyje odżwykę paznockie nadal pękają na płytce, są przesuszone. I w sumie zastanawiam się czy to nie jest wina ZMYWACZA? Mam teraz ten z Biedronki, który śmierdzi niemiłosiernie! Nie mogę go znieść, stosuję go od wakacji - długi wytrzymałam prawda?
I tak się zastanawiam czy to nie jest winowajca moich problemów?
Odżywki reperują, ale cóż z tego jak ja nadal stosuję coś co wysusza i szkodzi moim paznokciom?

Znacie te odżywki? Widziałyście je już w sklepie?


8 komentarzy:

 1. Przyda się takie porządne odżywienie.

  OdpowiedzUsuń
 2. O odżywce Bielenda to chyba nawet jeszcze nie słyszałam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. też poddaję swoje paznokcie teraz kuracji ;) Oczywiście z Bielenda ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakoś nigdy nie spotkałam

  OdpowiedzUsuń
 5. Na razie nie używam żadnych odżywek, bo nie mam potrzeby, ale nigdy nie wiadomo kiedy zaczną się problemy z płytką paznokciową więc z pewnością skorzystam z jakiejś dobrej odżywki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszy raz go widzę, ale się na pewno skuszę bo nie mają formaldehydu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. O akurat szukam jakiejś nowej odżywki więc muszę się za nimi rozejrzeć ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja właśnie sobie kupiłam tą z perłą :). Zobaczymy jak się u mnie spisze :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger