Jak wygrać Jackpot w automatach do gier online?
Każdy zadaje sobie dokładnie to samo pytanie, co należy zrobić, żeby wygrać. Jackpot, który w skrócie oznacza największą wygraną w grze. Jackpot możesz trafić podczas zwykłej gry w kasynie, ale na pewno spotkałeś się również z tym określeniem w różnorakich loteriach. Są również nowe automaty do gier, które mogą pokazać Ci, jak wygląda prawdziwa najwyższa wygrana.
No dobrze wiemy już co to jackpot, to teraz należy sobie zadać pytanie, jak wygrać. Jak wygrać tę wielką wygraną i zostać bogaczem. I tutaj zaczyna się problem, ponieważ nie jesteś sam z tym pytaniem. To samo pytanie zadaje sobie w tej chwili obecnie dziesiątki tysięcy ludzi, którzy również w tym samym momencie grają właśnie po to, aby uzyskać tę największą wygraną.
Dlaczego właśnie nowe automaty powinny przykuć twoją uwagę? Odpowiedź jest prosta. Starsze gry skupiają wokół siebie graczy, którzy mają bardzo dużą wiedzę na ich temat.
Weźmy na przykład pokera. Gracze z dużym stażem grający w tę grę mają wiedzę płynącą nie tylko z ich doświadczenia, ale również z wielu książek wydanych na ten temat. Po wielu latach praktyki potrafią oszacować swoje szanse na zwycięstwo już po samym rzuceniu okiem na swoje karty. Po ułożeniu trzech kart przez krupiera znając w dodatku swoje karty, gracz może z pomocą matematyki oszacować swoje szanse na wygraną.
Albo jeszcze inny przykład, żeby dobrze to zobrazować. Mamy grę „blackjack”, w której to matematyka również odgrywa bardzo ważną funkcję. Doświadczony gracz po otrzymaniu swojej karty również wie, kiedy powiedzieć „pas” co stawia nowych graczy w krępującej sytuacji. W końcu każdy z nas chce czuć się, jak ryba w wodzie próbując nowych rzeczy i nikt nie chce odstawać z powodu braku doświadczenia.
Jak dużo można wygrać
I tu zaczyna się prawdziwa zabawa. Jak brzmi 90 milionów euro? Brzmi nieźle prawda? Otóż takie jackpoty są już osiągalne w europejskiej loterii. Oczywiście tak duże wygrane są pewnymi wyjątkami od reguły, ale dziesiątki milionów euro to realne liczby, jeśli chodzi o loterie. Jak jest z kasynami? Tutaj sprawa wygląda nieco inaczej ale również te liczby mogą być duże. Nie każdy co prawda może być Charlesem Wellsem, który wygrywał miliony franków w ruletkę.
Czasem za zwykłe pociągniecie dźwigni w jednorękim bandycie, można zyskać dziesiątki tysięcy. Wystarczy jedynie pociągnąć dźwignię i mieć trochę szczęścia. Jeśli chcesz spróbować bardziej zaawansowanej gry, zawsze możesz zacząć grać w pokera. W końcu wielu z nas widziało film „Casino Royale” gdzie stawka w pokerowej grze była milionowa.
Nowy start
Najlepszym sposobem na jackpot jest więc właśnie spróbowanie czegoś nowego. Grając w nową grę, której zasady każdy musi poznawać na nowo, pozwala na równy start. Jest tak, ponieważ nawet tak zwani starzy wyjadacze, którzy spróbowali już wielu gier, muszą zaadaptować się do nowych warunków gry. Mając przed sobą dopiero co wydaną grę, o której zasadach każdy z graczy dowiaduje się w dniu jej premiery, jako nowy gracz masz pewność, że żaden z tych doświadczonych graczy nie miał okazji zagrać w nią przed tobą. Szczególnie jeżeli jest to gra jakiejś nowej generacji, możesz być absolutnie pewien, że macie równe szanse.
Oczywiście zawsze musisz się liczyć z tym, że bardziej zaawansowany gracz ma „chłodniejsze” spojrzenie na grę i do hazardu podchodzi bez dużych emocji, ale ty jako nowy gracz masz inną przewagę. Grając na nowych automatach do gier, masz właśnie świeżość umysłu i brak bagażu doświadczeń, który mógłby hamować twoje decyzje. Możesz zaryzykować dużo, a co za tym idzie, dużo wygrać uzyskując jackpot. Gracz starszej daty ze swoim opanowaniem może więc przeoczyć wiele okazji. Właśnie dlatego ty nowy graczu masz przewagę, jesteś czystą kartą, która może zaskoczyć niejednego „starszaka”.
Jakie rodzaje gier czekają na gracza?
Jeśli masz na myśli automaty do gier, to przeważające będą właśnie „slot machines”. Tutaj na nic zdadzą się dziesiątki książek o tej tematyce ani tajemne systemy, o których tak często słychać, kiedy mowa o grze „blackjack”. Po prostu otwierasz zakładkę z automatami do gier. Klikasz w odpowiednie hiperłącze i gotowe. Jesteś już u swojego celu i pozostaje Ci jedynie krótka lektura regulaminu gry i kliknięcie odpowiedniego przycisku, aby zacząć rozgrywkę. Nic prostszego. Jak sam więc widzisz, automaty do gier zapewniają Tobie nie tylko unikatową rozrywkę, ale co najważniejsze rozrywkę wolną od graczy, którzy posiadają niewyobrażalne pokłady wiedzy w swojej głowie na temat danej gry. 
                                                      *Zdjęcie główne pochodzi ze strony gazetaprawna.pl

4 komentarze:

 1. Uwierzysz, że nigdy, przez moje 35-lat, nie grałam na żadnym automacie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Come and check best online slots in the eastern Europe. Get a huge deposit bonus for new players

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger