Euphrasia Świetlik - Krople, które przynoszą ulgę naszym oczom
Nigdy nie miałam problemów ze wzrokiem. Choć czasem są okresy w roku gdy oczy zaczynają mnie szczypać, są suche i podrażnione. Są również sytuacje gdy moje oczy są podrażnione przez czynniki zewnętrzne takie jak kurz czy kosmetyki.
Oczywiście codzienna praca przy komputerze również odznacza się na kondycji moich spojówek.
I mimo, że to wszystko jakoś znacznie mi nie dokucza to jednak w niektórych z tych sytuacji sięgam po krople do oczu, które złagodzą podrażnienia i przyniosą mi ulgę.

Mój mąż natomiast ma taką pracę, że nie raz w spojówki powbijały mu się opiłki żelaza. To bardzo drażni i boli i w takiej sytuacji niestety pomoże jedynie okulista. Ale później należy przepłukiwać oczy kroplami by wróciły do dobrej kondycji i całkowicie się oczyściły z zanieczyszczeń.

Obecnie w sytuacjach, które tego wymagają razem z moim mężem sięgamy po krople do oczu EUPHRASIA ŚWIETLIK
Te krople są bezpieczne dla oczu nawet przy dłuższym stosowaniu. Mogą je używać nawet osoby noszące szkła kontaktowe, a zastosować je można nawet bez konieczności wyciągania soczewek. Krople od momentu zastosowania przynoszą natychmiastową ulgę.
Fantastycznie sprawdzą się podczas wiosny gdy jesteśmy narażeni na alergie, podczas przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych bądź ogrzewanych gdy dochodzi do wysuszania spojówki oraz podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze.

Niestety wiele czynników nie sprzyja kondycji naszych oczu. Wielogodzinna praca przy komputerze, klimatyzacja, oświetlenie, smog, kurz i zanieczyszczenia powietrza podrażniają oczy i powodują że stają się one przekrwione, szczypią i łzawią.
 Wtedy warto wybrać krople do oczu Euphrasia Świetlik, których skład został oparty na naturalnych składnikach aktywnych, a bazą tych kropli jest świetlik i rumianek.

Czy wy również sięgacie po krople do oczu?
Czy może macie inne sposoby na przyniesienie ulgi Waszym zmęczonym spojówkom?
 

1 komentarz:

  1. Używam kropli, ale ważna jest dla mnie relacja cena-przydatność od otwarcia :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger