Dołącz do naszego zespołu i zdobądź nagrody z Oriflame

Drogie! 
Z racji tego, że nasz zespół Ori prężnie się rozwija i z każdym katalogiem zaczynają z nami współpracę nowe osoby chciałabym również i Was zachęcić do kontaktu z nami.
Podzielę się z Wami kilkoma rzeczami co możecie zyskać dzięki dołączeniu do naszego teamu.

Po pierwsze jest to praca bardzo przyjemna dla osób lubiących dobre kosmetyki, produkty Wellness czy modę.  Jeśli dobrze czujesz się w tym temacie bądź podoba Ci się takie dodatkowe zajęcie, które niebawem może okazać się Twoim źródłem utrzymania to daj znać, a odezwę się do Ciebie. Jeśli chcesz spróbować to napisz do mnie, a wszystko Ci wyjaśnię i nauczę tego co sama już potrafię. Zapamiętaj jedno - nic nie tracisz, a możesz zyskać lepsze życie, pieniądze i spełniać się na szczeblu zawodowym bo sam sobie jesteś szefem!

Zacznijmy od początku...
Zapisując się do Oriflame w mojej grupie na początku jesteś konsultantem, który by dalej się rozwijać i zdobywać kolejne szczebelki w swojej karierze (konsultant 4%, konsultant 8%, menadżer, dyrektor itd) musi zacząć powiększać swój zespół. Zapraszasz (zapisujesz) pod siebie kolejne osoby, którym pomagasz się rozwijać i dzięki nim zdobywasz kolejne szczeble w swojej karierze. 
Konsultant 4% zarabia już swoje pierwsze pieniądze ze struktury, którą zbudował. Zarobki dla konsultanta 4% ze struktury to około 60 zł + zarobek 20% ze sprzedanych przez Ciebie kosmetyków w danym katalogu.. Menadżer 24% to zarobki już do 3500 tysiaka co trzy tygodnie oraz premia jednorazowa z tytułu awansu w wysokości 5 tysięcy zł. Dodatkowo wycieczki zagraniczne, wyjazdy, bale, konferencje. Firma potrafi docenić ambitnych ludzi. 
Jako dyrektor otrzymujesz samochód. W tym momencie jest to Volvo bądź BMW.

Wracając do zapisu... 
Na powitanie Oriflame przygotowało kilka atrakcji dla nowych konsultantów.
Dołączając do mojego zespołu w katalogu nr 9, który trwa od dziś otrzymujesz złotą kolekcję Oriflame - portfel i torebkę oraz kosmetyki z ekskluzywnej linii Giordani Gold - tusz do rzęs i kultowy puder w kulkach. 
Wystarczy, że zapiszesz się już dziś (mamy czas do 2.07) i w tym czasie złożysz swoje pierwsze zamówienie na 50 punktów (około 200 zł), a w kolejnych swoich zamówieniach (paczkach) będziesz odbierać poniższe prezenty. Tusz dostaje się od razu przy pierwszym złożonym zamówieniu. 
Opłaty to tylko 6,90 zł za wpisowe, no i po Twojej stronie leży zakup katalogów, które są Twoim narzędziem pracy.


Dodatkowo dla osób, które skontaktują się ze mną przez mail redakcja.mwilk@gmail.com wyrażą chęć przyłączenia się do naszego zespołu i złożą swoje pierwsze zamówienie przygotowałam niespodziankę.
Każda taka osoba dostanie ode mnie za realizację pierwszego swojego zamówienia prezent w postaci kosmetyku Oriflame. Kosmetyki dobieram losowo są to perfumy damskie i męskie, kremy, balsamy i inne kosmetyki dostępne w katalogu Oriflame.
Kosmetyków mam naprawdę dużo, dziś przyjedzie kolejna dostawa dla Was. Kosmetyki wyślę do Was pocztą.

Czyli masa prezentów za dołączenie do Oriflame i do naszego zespołu. 
Perełki brązujące + portfel + torebka + tusz Giordani Gold + prezent niespodzianka ode mnie!

Zapraszam zatem do kontaktu oraz do współpracy w młodym, prężnie rozwijającym się zespole.
Pozdrawiam!

5 komentarzy:

 1. uwielbiam zapachy z Oriflame ale kiedyś byłam konsultantką Avon i swoją główną klientką :) w obecnych czasach gdy jest tak wiele marek kosmetycznych dostępnych od ręki życie konsultantki nie jest łatwe :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To samo pomyśleliśmy. Dodatkowo w jednym mieście jest masa konsultantek tej samej marki. Ba! W naszym zakładzie pracy jest ich kilka!

   Usuń
  2. Dziewczyny nasza grupa działa i idzie nam naprawdę dobrze, każda z nas ma grono klientów, którzy do nas wracają. Myślałam podobnie jak Wy zanim się zapisałam, że konsultantek jest bardzo dużo... Jednak nie każda konsultantka dociera do każdego, kto może okazać się Waszym potencjalnym klientem :)

   Usuń
 2. Ja mam swoją sprawdzoną konsultantkę już od lat :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że sukces zależy też w dużej mierze od zapału, wkładu sił i serca do pracy. W Twoim przypadku - sukces murowany!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger