Sport, bukmacherzy, reprezentacja, mistrzostwa... Czyli wszystko to czego ogarnąć nie mogę ;)Nie rzadko dzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami na temat różnych spraw związanych z pielęgnacją czy produktami, które przeznaczone są do użytku dla kobiet. Bardzo mało zaś piszę o innych sprawach, które mnie dotyczą, tego czego się ostatnio nauczyłam czy dowiedziałam.
Dziś chciałabym się z Wami podzielić kilkoma moimi spostrzeżeniami na temat związany ze sportem.
Tak wiem temat mało kobiecy! Jednak zdaję sobie sprawę, że wśród Was znajdę nie jedną kobietę, która ten temat ma w małym palcu i kibicuje sportowcom nie ustępując w niczym mężczyznom.
 Widziałam kiedyś reklamę, która zwróciła na siebie moją uwagę. I mimo, że mnie zainteresowała to zapamiętałam z niej jedynie sylwetki jedenastu przystojnych mężczyzn w garniturach Vistula.
Reklama tak mnie zaintrygowała, że postanowiłam trochę poszperać w sieci i jej poszukać. I wiecie co? Wstyd się przyznać przed wszystkimi, ale nie poznałam tych jedenastu przystojniaków, a to nasza polska reprezentacja w piłce nożnej, która jedzie na mistrzostwa! Owszem znam Roberta Lewandowskiego jak wszyscy, ale wśród całej reszty mężczyzn go nie rozpoznałam...
Tak jakoś o tej śmiesznej sytuacji zgadałam się z moim kuzynem, który interesuje się sportem. Powiedział mi wtedy, że "na nich by nie postawił". Za bardzo nie załapałam o co chodzi, więc zaczęłam go o to pytać. Wytłumaczył mi, że to chodzi o zakłady bukmacherskie. Dla mnie to i tak temat z innej galaktyki, ale nie przedłużając dalej tej rozmowy zagorzałego fana piłki nożnej z kompletnym laikiem, postanowiłam ją uciąć, a po więcej informacji udać się do niezastąpionego wujka Google.
Na Wikipedii znalazłam kilka informacji dotyczących tego tematu oraz stronę legalsport.pl gdzie wśród wielu nazw moją uwagę przykuła nazwa bukmachera Milenium. Jakoś tak od razu ta nazwa pozytywnie mi się skojarzyła może dlatego, że jest taka sama jak nazwa jednego z dobrze prosperujących banków. Z bankiem to ma wspólnego tyle co kasa którą bukmacher daje żeby postawić swój pierwszy zakład – tzw Bonus na start dla nowych graczy.
Jak ktoś wpłaci 50 zł na swoje konto gracza to uruchamia promocje 10 zł + 20 zł i jeszcze jak wpłaci od siebie to bukmacher mu daje drugie tyle. Trzeba użyć wcześniej specjalnego kodu, który nie jest tajny a całkiem krótki i jest to np. LS4U – ten kod pobiera się ze strony która wcześniej podałam.
I wiecie co czytałam to wszystko, próbowałam zrozumieć i jakoś nie bardzo mi to wyszło. Jak na tym w ogóle zarabiać pieniądze? Co to jest ten bonus bukmacherski? Handicap, surebety, kursy bukmacherskie, zakłady 1x2? Dla mnie nadal czarna magia.
Ale dla tych co chcą grać i znają się na tym lepiej ode mnie polecam zajrzeć na strony, które zawierają kompletną wiedzę na ten temat. Warto również rzucić okiem na poniższą grafikę choćby dla rozeznania, który bukmacher jest legalny.


Infografika 1. Legalni bukmacherzy . Źródło: www.legalsport.pl/bukmacherzy 

Moi drodzy to tyle moich wywodów na temat sportu. Ja raczej przystanę przy moich dotychczasowych zainteresowaniach gdyż temat sportu to jednak nie ta bajka, ale decyzję czy będziecie obstawiać zakłady na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej pozostawiam Wam i życzę każdemu z Was dużo szczęścia!
*Zdjęcie główne źródło:  https://www.vistulagroup.pl/biuro-prasowe/aktualnosci/vistula/formalny-stroj-reprezentacji-polski-w-pilce-noznej-w-limitowanej-sprzedazy-marki-vistula.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger