Czas na realizację marzeń tu i teraz - Zdobądź środki na to o czym od dawna marzysz!


 
Zawsze byłam marzycielką. Po głowie kłębiło się wiele pomysłów niskich i wysokich lotów.
Tych dotyczących życia i przyszłości, kariery czy nawet tych związanych z poprawą swojego ciała i wyglądu.
Niektóre z nich realizowałam powoli, inne poszły w zapomnienie ze względu na ograniczony budżet lub brak budżetu, niestety tak też bywało. Niektóre pomysły odkopywałam po latach, by wrócić do ich realizacji. 
Wspaniałe jest uczucie gdy coś o czym się długo myśli i marzy możemy wcielić w życie. Wspaniale jest cieszyć się tym, czerpać z tego satysfakcję, bo nic tak nie dodaje nam skrzydeł, jak spełniające się pragnienia.
A gdyby tak pomóc swojemu szczęściu i pozyskać większą gotówkę na realizację tego, o czym od dłuższego czasu myślimy? Teraz z perspektywy czasu widzę, że to świetne rozwiązanie. 
Oczywiście nie każde marzenie potrzebuje wkładu finansowego, na niektóre musimy pracować lub czekać długie lata, by się ziściły ale są też te marzenia gdzie większa gotówka, którą aktualnie nie dysponujemy rozwiązałaby sprawę. Mam na myśli zabiegi kosmetyczne, zabiegi upiększające lub korygujące wady. Długie lata marzyłam nad laserową depilacją nóg. To były długie lata życia z uporczywym problemem. Ten, kto ma podobne predyspozycje doskonale mnie zrozumie. Teraz gdy to marzenie zaczęłam spełniać widzę, że nie warto było tyle czekać i męczyć się z tym problemem. Nawet nie wyobrażałam sobie jak olbrzymią ulgę sprawi mi pozbycie się uporczywego problemu. Gładka i ładna skóra nie tylko poprawia mój wygląd ale również podnosi pewność siebie. Sprawia, że czuję się bardziej kobieco i atrakcyjnie. Wiem, bo już zauważam pierwsze efekty!
Ten sam problem był w przypadku korekty wady zgryzu. Aparat stały to niemały wydatek. Jednak ładny i w miarę prosty uśmiech w dzisiejszych czasach to nasza wizytówka. Dlatego warto wziąć sprawy w swoje ręce. Walczyć z niedoskonałościami, wadami. Naprawiać co się da, gdy czujemy taką potrzebę. Nie tylko poprawi to nasz wygląd zewnętrzny, ale podniesie samoocenę. Sprawi, że pokochamy siebie, swoje ciało, częściej będziemy się uśmiechać i staniemy się atrakcyjne dla płci przeciwnej. Nie warto czekać latami, aż za sprawą czarodziejskiej różdżki problem sam zniknie. Tak się nie stanie. Warto zadbać o to by nasze życie stało się lepsze, weselsze, szczęśliwsze.
Bo kto inni jak nie my same  mamy o to zadbać?
Jeśli nie posiadamy odpowiednich środków na realizację marzeń czy zafundowanie sobie zabiegu lub aparatu ortodontycznego - niemały to wydatek, warto rozejrzeć się za pożyczką, którą przeznaczymy na ten cel. Jednak tutaj również warto kierować się rozsądkiem i postawić na sprawdzone źródła.
Warto wybrać pożyczki,  które cechują się szybkością i łatwością obsługi od wejścia na stronę do otrzymania pieniędzy oraz są przodującą grupą na tle konkurencji, o czym świadczą wyniki z rankingów. Na czele tych rankingów widnieją hapipożyczki, które z łatwością można pobrać i otrzymać pieniądze na wymarzony cel.
Ja już mam swoje lata. Teraz wiem, że nie warto odkładać niektórych spraw na "potem". Warto działać tu i teraz. To jest najważniejsze!


10 komentarzy:

 1. Mam takie pytanie z innej beczki, co to za kalendarz na zdjęciu? :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Kalendarz bez stresu" kupiony w jakiejś księgarni stacjonarnie. Wydawnictwo Olesiejuk

   Usuń
 2. na szczęście nie muszę pożyczać pieniędzy, pracuję, oszczędzam. nie na wszystko mnie stać ale daję radę. życie szybko płynie i warto spędzać marzenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Marzenia są ważnym elementem egzystencji ;) Trzeba je spełniać

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też jestem typem marzycielki ale w ogóle mi to nie przeszkadza :)

  nouw.com/roksanaryszkiewicz

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja działam właśnie, oszczędzam na remont aby wreszcie iść na swoje i założyć rodzinę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie pożyczam, ale znam rodziny, które korzystają z takich pożyczek. Najważniejsze to znać swoje ograniczenia. Rozłożyć sumę na dogodne raty i okres, który pozwoli na optymalna ich spłatę. No i spłacać, bo zaległości sprawią, że wpada się w spiralę długów, z których nie tak łatwo wybrnąć.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja z hapi nie korzystałam i nie słyszałam o tym. Niedawno w sumie zaczęła się moja przygoda z pożyczkami. Na https://sprintcash.pl/ znalazłam fajną ofertę, niskooprocentowanej pożyczki, którą mogę oddać w ratach. Dla mnie idealna opcja, ponieważ potrzebowałam kasy na wyjazd w lutym na narty. Niestety sprzęt kosztuje. Spłata idzie mi szybko więc myślę, że za 3-4 miesiące już spłacę całość, a raty nawet nie odczuwam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Niestety z tymi marzeniami jest tak, że nie zawsze mamy środki na ich realizację. Wtedy albo zaczynamy oszczędzać albo musimy skorzystać z kredytów lub pożyczki. Od wielu lat popularnym rozwiązaniem są chwilówki. Obecnie możemy liczyć już na korzystniejszą ofertę pożyczki i niższe oprocentowanie dlatego czasami warto z niej skorzystać. Polecam sprawdzić rankingi chwilówek, które wskazują nam, która ofertą będzie dla nas korzystna.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger